fbpx

Nabízíme ubytování v útulných pokojích, apartmánech a chatách

V areálu Osady Havranů se pro všechny najde dostatek místa. Ať už jsou to prostorné pokoje v penzionu, stylové apartmány v soukromí či rodinné chaty pro vetší skupinky. Každý si přijde na své. Areál je také vhodný pro pořádání větších oslav či firemních akcí. Račte rolovat níže pro více informací...

0
lůžek celkem
0
pokojů v penzionu
0
apartmány
0
chaty

Pokoje v penzionu

Manželské pokoje

Jsou vybavené robustnými manželskými postelemi a nábytkem z vlastní produkce. A pozor na každém pokoji tohoto typu se nachází originální kousek! ZDE NENÍ MOŽNÉ UBYTOVÁNÍ SE PSEM.

0
Počet pokojů

Dvoulůžkové s pohovkou

Jsou vybavené robustnými manželskými postelemi a nábytkem z vlastní produkce. A pozor na každém pokoji tohoto typu se nachází originální kousek! ZDE NENÍ MOŽNÉ UBYTOVÁNÍ SE PSEM.

0
Počet pokojů

dvoulůžkové pokoje

Každý pokoj má své sociální zařízení, předsíňku, dvě samostatné postele. Jde o pevný, srubový nábytek, komfortní vysoké matrace obohacené výtažkem z aloe vera, pro klidný spánek. ZDE NENÍ MOŽNÉ SE UBYTOVAT SE PSEM.

0
Počet pokojů

Čtyřlůžkový pokoj

Tento pokoj je ideální pro rodinu či přátele. V penzionu je svačinový kuchyňský koutek (mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice) Ubytovaným jsou rovněž k dispozici kóje na jízdní kola a parkování automobilů v uzavřeném areálu přímo u penzionu, zdarma! ZDE NENÍ MOŽNÉ SE UBYTOVAT SE PSEM.

0
Počet pokojů

apartmány

Apartmán "Na Půdě"

Naší úplnou novinkou jsou tyto dva zcela nové, malebné apartmány, zařízené v přírodním stylu. K apartmánu je možnost využít úschovnu jízdních kol a parkování v uzavřeném areálu zdarma!ZDE NENÍ MOŽNÉ SE UBYTOVAT SE PSEM.

Apartmán "Nad lisovnou"

Naší úplnou novinkou jsou tyto dva zcela nové, malebné apartmány, zařízené v přírodním stylu. K apartmánu je možnost využít úschovnu jízdních kol a parkování v uzavřeném areálu zdarma! ZDE NENÍ MOŽNÉ SE UBYTOVAT SE PSEM.

Chatové apartmány

Chatkové apartmány s kuchyňským koutkem se skvěle hodí pro víkend s přáteli či k rodinné dovolené. Opět k dispozici kolárna a parkování v uzavřeném areálu zdarma.U chatek je kryté posezení a otevřené ohniště. Je možné se ubytovat se psem. Při obsazení 1-4 os., je cena 1880,-/noc/chatku

 

Kapacita: 7 lůžek (dvě ložnice), společné soc.zařízení.

0
Počet chatek

Free Wi-Fi

V celém areálu je dostupné připojení k internetu

Parkování zdarma

Parkování přímo před penzionem v uzavřeném areálu

Kóje na kola

Uzamykatelné kóje na kola

Děti do 3 let zdarma

Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma!

Pohodlné matrace

Komfortní vysoké matrace obohacené výtažkem z aloe vera

Sportovní vyžití

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Všeobecné podmínky a gdpr ke stažení

Kontakt

Telefon

+420 608 025 853
+420 731 472 106