Hodování v Osadě havranů

Zabáva teprve začíná...

 

Pojďte se s námi vrátit časem, navštívit podzemní část vinného sklepa a vychutnat si pravou středověkou hostinu v Rytířském sálu s krbem.  Neomezená konzumace sudového vína, nechybí ani sýry, uzeniny či jiné pochutiny servírované na prkně. Samozřejmostí je vydatná večeře se sladkou tečkou na závěr v podobě domácího moučníku. Vyzkoušejte některou z nejčastěji volených variant hodování a my Vám zaručujeme, že z Rytířského sálu s prázdným žaludkem rozhodně neodejdete :-).

 

Oslavy

Areál Osady Havranů nabízí poměrně rozsáhlý, krytý, vytápěný prostor – ideální pro pořádání velkých společenských událostí, jakými jsou firemní akce, oslavy a jiné. K dispozici Vám může být také atypická konferenční místnost, billiard či stolní tenis. Venku se pak dá využít víceúčelové sportovní hřiště ke hraní tenisu, nohejbalu, volejbalu … 

Svatby

Každý životní příběh je jedinečný. Právě proto si zaslouží i jedinečný způsob oslavy všech významných událostí v něm. Svěřte Vaši svatbu do rukou profesionálů. Individuální přístup ke klientům je zárukou svatby šité na míru.

Rádi si vyslechneme všechny Vaše požadavky a pokusíme se Vám tato přání splnit tak, abyste na Váš slavnostní den, vzpomínali vždy jen s radostí a úsměvem.

Dáreček pro snoubence - jako svatební dar od nás prosím přijměte ubytování pro novomanžele, včetně snídaně zdarma a nevšední věcný dar.
(ubytování zdarma je platné při obsazení všech pokojů)

Poptávka rezervace

Kde nás najdete?

Sklepní 107
669 02 Hnanice

E-mail

Sledujte nás na:

Kontakt

Telefon

+420 606 767 786
+420 731 472 106